Koniec roku

Palmowa w obiektywie

Sweet Focia z rekolekcji

Rekolekcje dla młodych

Już się uczymy piosenki roratniej

Autorem tegorocznej piosenki roratniej jest Magda Anioł. Opowiada o bohaterach Starego Testamentu i nie tylko. Inną piosenkę śpiewa Arka Noego. Owocnej nauki!

Roraty z Duchem

Roratnie dzieci już od dawna pytały swojego proboszcza: czy w tym roku też będą Roraty i o czym. No i są. Główną Osobą nabożeństw jest Duch Święty.

Obrazek na niedzielęPodobnie, jak w latach ubiegłych, w każdą niedzielę w czasie roku szkolnego dzieci z naszej parafii będą otrzymywać obrazki nawiązujące do Ewangelii.

Nowy rok4,5 mln uczniów z niemal 24 tys. szkół i placówek oświatowych rozpoczyna nowy rok szkolny 2018/2019 r. Ostatni w takiej formule, bo w kolejnym roku w szkołach nie będzie już uczniów wygasających gimnazjów. Nowy rok zaczęły też dzieci i nauczyciele w Ryczówku i Rodakach. Oczywiście od Mszy św.

Koniec rokuNajpierw Msza św. Bo Panu Bogu trzeba podziękować za 10 miesięcy i prosić o błogosławieństwo na ponad dwa miesiące.

PowołaniowaNiedziela Dobrego Pasterza zbiegała się w naszej parafii z Niedzielą Powołaniową. Gościliśmy ks. dr Michała Bordę, wychowawcę Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Sosnowieckiej oraz kleryka Łukasza Muzyka z I roku studiów seminaryjnych.

Roraty 2017