BalustradyDom Parafialny nabiera nowego wyglądu. Na werandzie i na balkonie pojawiły się balustrady. Solidnie wykonane, ocynkowane i malowane proszkowo, przetrzymają większość z nas.

Prawie finiszPowoli dobiega końca ocieplanie Domu Parafialnego. Panowie czyszczą teraz parapety i okna, na powrót zakładają podbitkę, uchwyty na flagi, oświetlenie wejścia, demontować będą rusztowania, otynkują od wewnątrz zamurowane okno w jednym z pokoi. Po odświeżeniu do wnęki prawie na samym szczycie plebanii trafiła też figurka, tzw. Pieta. Potrzebny teraz będzie jakiś słoneczny dzień, by dokończyć tynk mozaikowy na dole zewnętrznych murów Domu Parafialnego.

Czwarta ścianaTrwa ocieplanie czwartej ściany Domu Parafialnego. Tak, jak na pozostałych ścianach na słabą i popękaną powierzchnię trzeba było najpierw nałożyć klej i siatkę, dopiero później styropian, znów klej i tynk. Po skończeniu trzeba jeszcze będzie na dole dookoła budynku połóżyć marmurit czyli tynk mozaikowy.

WylewkaWeranda, dawny garaż pod werandą, dotąd zniszczone i popękane, mają już nową wylewkę. Przy okazji nowy beton wylany został na balkon w Domu Parafialnym.

Pierwsza ściana...Trwa ocieplanie Domu Parafialnego i renowacja murów. Pierwsza ściana, od strony kościoła, jest już malowana...

OcieplanieWokół Domu Parafialnego zrobiło się biało. Bynajmniej nie pada śnieg. To steropian. Trwa bowiem ocieplanie i wzmacnianie ścian. Nie da się teraz przejść w pobliżu, żeby do ubrania nie przylgnęły drobiny polistyrenu, jak oficjalnie nazywa się to tworzywo.