DeklaracjaW niektórych "po kolędzie" zostawiam w czasie wizyty deklarację przyjęcia pod swój dach uczestników Światowych Dni Młodzieży w lipcu 2016 roku. Gdyby gdzieś jej nie było, a chcielibyśmy przyjąć gości zza granicy, proszę się o tę deklarację upomnieć. Wypełniony dokument przynosimy w jedną z najbliższych niedziel po wizycie duszpasterskiej po Mszy św. do zakrystii.

Nasi goście nie będą przypadkowymi osobami. To członkowie grup parafialnych i wspólnot, które znacznie wcześniej się zarejestrowały w odpowiednim systemie zgłoszeń. Każda grupa przyjedzie z opiekunem. Pielgrzymi będą mieszkać w naszych domach właściwie tylko w nocy. Trzeba im zaproponować śniadanie, pozostałą część dnia goście spędzą na zajęciach organizowanych przez dekanat i diecezję.