Srebro dla mieszkańca Rodak

Michał Woźniczko z Rodak, srebrnym medalistą Mistrzostw Polski IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness Siedlce 2019 r.

Jak mówi Michał  swoją przygodę  startu w zawodach z kulturystyki rozpoczął na debiutach w Krakowie w lutym 2018 r. w kategorii "Men's Physique"  czyli "Męska Sylwetka Plażowa".  Jeszcze tego samego roku  startował na mistrzostwach w Anglii, a potem w mistrzostwach Polski, gdzie zdobył brązowy medal.

W tym roku Michał zajął drugie miejsce podczas Mistrzostw Polski IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness Siedlce 2019 r., które były eliminacjami do Mistrzostw Europy w Rzymie. Michał dostał powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy i będzie reprezentował Polskę.

Ten wyjazd będzie kosztował "trochę" Michała. Dlatego wspomóżmy finansowo Michała, aby jako obywatel naszej miejscowości, gminy, powiatu mógł godnie reprezentować nas i naszą Ojczyznę. Darczyńców kierujemy na stronę https://zrzutka.pl/v4sd2v Każda wpłacona kwota będzie dla Michała cenna i bardzo mu pomoże. Wyjazd na mistrzostwa Europy to dla niego ogromna szansa.

Barbara Wojnar
sołtys