Rocznica Pierwszej Komunii
Pierwsza Komunia Święta
Boże Ciało AD. 2019

Modlitwa o dobre przeżycie rekolekcji

Dobry i Miłosierny Boże.

Prosimy Cię, o błogosławieństwo na dobre i owocne przeżycie rekolekcji w naszej parafii.

Niech ten czas będzie błogosławiony dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Pragniemy, aby wszyscy doszli do poznania prawdy i zostali zbawieni. Potrzeba nam do tego Twojej łaski i dlatego z ufnością wołamy: „Przyjdź Królestwo Twoje”. Dopomóż nam dobrze przygotować się do tego czasu, aby wszyscy wyznawcy Jezusa Chrystusa, żyli jak prawdziwi wyznawcy miłości i przebaczenia. Napełnij nas pragnieniem nie tylko ratowania siebie, ale i wszystkich naszych braci i sióstr żyjących w ciemnościach grzechu i w odwróceniu od Boga.

Użycz rekolekcjoniście światła i łaski, aby nam wskazał, jaka jest Boża wola i co nam służy do zbawienia. Niech Boskie Twoje słowo przez niego głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi.

Matko Kościoła, bądź Matką naszej parafii i wspieraj nas swoim wstawiennictwem u Tego, który żyje i króluje na wieki wieków. AMEN

Pod Twoją obronę…

W tym miesiącuW tym miesiącu1139
W sumieW sumie2608495

Niedzielny suchar

W pierwszym: Poczekaj złotko, bo auto jedzie!
W drugim: Zosiu, poczekaj, auto!
W trzecim: Zocha, auto!
W czwartym: Uważaj!
W piątym: Ślepa jesteś?
W szóstym: Gdzie leziesz pod koła?
W dziesiątym: Jak żeś babo ślepa, to liź pod koła!

Najpopularniejsze

Pochmurno