PowołaniowaNiedziela Dobrego Pasterza zbiegała się w naszej parafii z Niedzielą Powołaniową. Gościliśmy ks. dr Michała Bordę, wychowawcę Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Sosnowieckiej oraz kleryka Łukasza Muzyka z I roku studiów seminaryjnych.

Ks. Michał wygłosił kazanie, a razem z Łukaszem po Mszy św. rozdawali zawieszki do kluczy zachęcające od modlitwy za powołanych i o powołania. Był też czas na spotkanie z dziećmi. – Były bardzo radosne i chętne do rozmowy – opowiada kleryk Łukasz. Goście byli też pod wrażeniem rozśpiewania naszej parafii.

W czasie Mszy św. wśród gości dominowały Jerzmanowice: rodzice ks. Michała - pani Maria i pan Leszek (obecni z przyjaciółmi na liturgii) mieszkają w tej podkrakowskiej wsi, kleryk Łukasz także stamtąd pochodzi.