W pierwszą niedzielę po rozpoczęciu nowego roku szkolnego w czasie Mszy św. o 11.00 poświęcone zostały uroczyście tornistry, książki i przybory szkolne.W pierwszą niedzielę po rozpoczęciu nowego roku szkolnego w czasie Mszy św. o 11.00 poświęcone zostały uroczyście tornistry, książki i przybory szkolne.

Ksiądz proboszcz pobłogosławił także zwłaszcza najmłodszych uczniów, aby nauka nie była dla nich ciężarem i by Jezus oraz Jego łaska była z nimi wszędzie obecna: w szkole, na boisku, na podwórku czy na ulicy.

Wszystkim uczniom życzymy, aby spotkali na swojej drodze mądrych i szlachetnych wychowawców, nauczycieli i katechetów, którzy oprócz niezbędnej wiedzy nauczą ich, jak należy żyć, aby być mądrym, dobrym i szczęśliwym człowiekiem.