Ogłoszenia duszpasterskie na 8 stycznia 2017 r. (kolęda 3)1.Rozpoczyna się w liturgii tzw. okres zwykły, choć oczywiście kolędy śpiewamy do 2 lutego włącznie. W środę zapraszam wieczorem na Nowennę do Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej.

2. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ryczówku razem z Panią Katechetką zapraszają na przedstawienie „Betlejemska Dobranocka”. Jasełka będzie można obejrzeć w czasie Mszy św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w kościele parafialnym.

3. Trwa wizyta duszpasterska. Bardzo proszę, by zrobić wszystko, co tylko możliwe, by w dniu kolędy być obecnym w domu. Dobrze jest także wyjść po księdza. Wizytę kolędową będę rozpoczynał zazwyczaj po godz. 9.30. Woda święcona jest przy wyjściu z kościoła.

Program wizyty na ten tydzień

9 stycznia (poniedziałek) – Godawica, ul. Rzeka (obie strony)
10 stycznia (wtorek) – Rodaki: ul. Wiejska, Kamienna, Skotnicka
11 stycznia (środa) – ul. Górna, Chechelska, Słoneczna
12 stycznia (czwartek) – ul. Strażacka, Szkolna, Poprzeczna
13 stycznia (piątek) – ul. Bagienna
14 stycznia (sobota) – ul. Ogrodowa, a później Wschodnia, Krótka, Kluczewska

4. Za tydzień Niedziela Serca dla Parafii. „Bóg zapłać” za każdą modlitwę, dobre słowo, radę i ofiary. W najbliższych dniach planujemy zamontować jeszcze grzejnik w zakrystii, która jest teraz najzimniejszą częścią kościoła.

5. Wójt Gminy Klucze, Sołtys i Rada Sołecka w Ryczówku zapraszają seniorów (60+) oraz osoby samotne na Dzień Seniora, który odbędzie się 13 stycznia o godzinie 17.00 w Świetlicy Gminnej w Ryczówku.

6. Dobrego i błogosławionego tygodnia wszystkim życzę. Proszę też pozdrowić wszystkich chorych. Szczęść Boże!