Biskup dziękuje wolontariuszomOrganizacja Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz będącego częścią wydarzeń centralnych Kampusu w Jerzmanowicach nie byłaby możliwa bez tytanicznej pracy setek wolontariuszy pracujących w parafiach i komitecie diecezjalnym. 3 września Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak serdecznie zaprasza ich wszystkich na dziękczynną Mszę św. w kościele Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi i wspólne radosne spotkanie w ogrodach plebanijnych parafii.

Sosnowiec, 16 sierpnia 2016 r.

Drogi Wolontariuszu!

„Wszystko co dobre i piękne w bólach się rodzi”. Zakończyły się Dni Młodych w diecezji sosnowieckiej. Nasi młodzi goście wyjechali od nas bardzo zadowoleni i wdzięczni za bogaty program, gościnność i opiekę, jaką zostali u nas otoczeni. Ten sukces Dni Młodych 2016 to ogromna zasługa między innymi naszych wspaniałych wolontariuszy.

Bardzo dziękuję wszystkim wolontariuszom tak diecezjalnym, jak i parafialnym za trud i poświęcenie. Jako wyraz mojej wdzięczności proszę przyjąć moje zaproszenie na Mszę św. dziękczynną, która odbędzie się 3 września (sobota) w kościele pw. MB Bolesnej w Czeladzi-Piaskach (ul. Kościuszki 5) o godzinie 16.00, a po niej na wspólny piknik i zabawę na placu przy plebanii.

Z Chrystusowym pozdrowieniem

+ Grzegorz Kaszak
Biskup Sosnowiecki