PodziękowanieKorzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować fantastycznej grupie z Teneryfy. Szczególnie siostrze Rosi i siostrze Luisa za matczyną opiekę nad grupą. Dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Na zawsze zostaniecie w naszych sercach i w naszej pamięci. Mam nadzieję, że spędzony tydzień z nami dostarczył wam zarówno rozrywek, jak i duchowego przygotowania na spotkanie z Padre Francesco. Bóg z wami.

Me gustaría aprovechar esta oportunidad para agradecer al grupo fantástico de Tenerife. Especialmente hermana Rosi y su hermana Luisa como grupo de atención materna. Gracias por que pasan juntos. Usted estará siempre en nuestros corazones y en nuestras memorias. Espero que pasé una semana con nosotros le proporcionamos entretenimiento y preparación espiritual para una reunión con el padre Francesco. Dios los bendiga.

Dziękuję:
- państwu Ziaja
- państwu Majcher
- pani Katarzynie Lekston
- pani Magdalenie Rutkowskiej i rodzinie Gamrot
- pani Grażynie Ludwikowskiej
- rodzinie Pandel